Dynabook Klavye Değişimi

  • Home
  • -
  • Service
  • -
  • Dynabook Klavye Değişimi

Dynabook Laptop Klavye Değişimi

Dynabook laptop klavye değişimi ve yedek parça temin konusunda tüm Türkiye’de yıllardır hizmet sunmakta ve son kullanıcılar başta olmak üzere şirket ve firmalara her türlü konuda teknik destek vermekteyiz. Teknik servisimiz herhangi bir sebepten dolayı arızalanmış olan klavyelerinizin tamir ve değişimlerini uygun fiyata orijinal ürün kullanarak gerçekleştirmektedir. Değişimi yapılan orijinal ürünlerin 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Geniş stoklarımız ve uzman teknik servis personellerimiz sayesinde klavye değişimi dakikalar içerisinde yapılmaktadır.

Klavyenizde Sıvı Teması mı Var?

Laptop klavyeleri üzerine sıvı dökülmesi en çok karşılaşılan sorunlardan bir tanesidir. Sıvı dökülmesi gibi durumlarda sadece klavyeniz değil aynı zamanda cihazınızın anakartı da arızalanabilir. Arızayı olabildiğince azaltmak için öncelikle cihazınızı kapatmalı ve bataryasını çıkartmalısınız. Daha sonrasında ise cihazınızı ters çevirerek dökülen sıvının klavye bölgesinden çıkmasını sağlamalısınız. Aynı zamanda cihazınızı hemen kurulamalı ve bölgeyi hızlıca kurutmalısınız. Cihazınız kuruduktan sonra çalıştırarak kontrolünü sağlayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınız çalışıyorsa ancak klavye tuşlarından bazıları çalışmıyorsa bu durumda Dynabook laptop klavye değişimi yapmak yeterli olacaktır.

Dynabook Laptop Klavye Değişim Ücreti Ne Kadar?

Dynabook laptop klavye değişimi fiyatları cihaz modeline göre değişiklik göstermektedir. Her laptop klavyesi birbiri ile aynı olmadığından, farklı özelliklere sahip olduğundan dolayı fiyatlarda doğal olarak değişmektedir. Bu nedenle servis hizmetlerimizden yararlanmadan önce müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve cihazınızın modelini belirterek klavye değişim ücretini öğrenebilirsiniz.

Klavye Değişimlerini Dakikalar İçerisinde Gerçekleştiriyoruz

Dynabook laptop modellerinin tüm klavyeleri stoklarımızda bulunmaktadır. Bu nedenle bizleri tercih eden müşterilerimizi bekletmeden klavye değişimlerini dakikalar içerisinde gerçekleştirebiliyoruz. Siz ofisimizde çayınızı içerken bizler klavyenizi değiştirmiş olacağız.

Takılan Ürünler Orijinal ve Garantili midir?

Servis stoklarımızda bulunan ürünlerin tamamı orijinal Dynabook ürünleridir. Değişimini yapmış olduğumuz klavyeler eski klavyeniz ile birebir aynıdır ve kullanım sırasında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Orijinal Dynabook laptop klavye değişimi yapıldıktan sonra sizlere 1 yıl garanti süresi verilir.

Klavye Değişimi Nasıl Yapılır?

Klavye değişimi laptobunuzun modeline göre değişiklik gösterse de genelde kasayı açmaya gerek kalmadan klavye tırnaklarını çıkartarak kolayca yapılabilmektedir. Kimi Dynabook modellerinde ise klavyeyi değiştirmek için öncelikle kasanın açılması gerekmektedir.


Sony-Bilgisayar-Servisi


Toshiba-Servisi


Asus-Bilgisayar-Servisi


Samsung-Bilgisayar-Servisi


HP-Bilgisayar-Servisi


MSİ-Bilgisayar-Servisi


Dell-Bilgisayar-Servisi


Apple-Servisi


Monster-Bilgisayar-Servisi


Casper-Bilgisayar-Servisi


Lenovo-Bilgisayar-Servisi


Acer-Bilgisayar-Servisi

Bizi Arayın