MacBook Air Klavye Değişimi

  • Home
  • -
  • Klavye Degisimi Blog
  • -
  • MacBook Air Klavye Değişimi

MacBook Air Klavye Değişimi Nasıl Yapılır?

MacBook Air cihazınızı ısıl işlemle açıyor, arızalı olan eski klavyenizi cihazdan ayırdıktan sonra tamamen orjinal klavye ile değişimi gerçekleştiriyor ve cihazınızı yine ısıl işlemle kapatarak ilk günkü gibi sapasağlam olarak sizlere teslim ediyoruz.

MacBook Air Klavyesi Neden Bozulur?

Klavyeler zaman içerisinde çok sayıda sebepten bozulabilmektedir. Bunların başında sıvı teması ve darbeler gelmektedir. Ayrıca bilgisayar başında atıştırma sonucu olarak cihazın içine düşen kırıntılar da zaman içerisinde soruna neden olabilmektedir. Servisimizde MacBook Air cihazınıza ait bütün bu sorunları klavye değişimi yapılarak gideriyoruz.

MacBook Air Cihazımın Klavyesine Su Döküldü, Ne Yapmalıyım?

Burada önemli olan olabildiğince hızlı müdahale etmektir. Gecikmeler cihazınızın çeşitli parçalarında kalıcı hasarlara sebep olabilir. Olabildiğince seri şekilde cihazı kapatarak elektrik bağlantısını kesmeli ve cihazı ters çevirerek sıvının daha da içerilere ulaşmasını engellemelisiniz. Cihazın iyice kuruduğundan emin olmadan açmamalı, nemli kalma ihtimaline karşın pirinç içerisinde hava almayacak şekilde en az 48 saat beklettikten sonra cihazınızı açmayı deneyebilirsiniz. Cihazınız açılmazsa yine hızlı şekilde bir servise göstererek kalıcı ve daha büyük hasarların ortaya çıkmasını engelleme şansınız bulunmaktadır. Uzun süre nemli halde bekleyen cihazların anakartları ve diğer parçaları onarılamayacak şekilde hasar görebilir.

En Hızlı Klavye Değişimi İşlemi

Servisimize gelen cihazların klavye değişim işlemlerini aynı gün içerisinde yapıp teslim ediyoruz. Bize kargo ile gönderilen cihazları ise aynı gün kargoya teslim ediyoruz.

%100 Orjinal Yedek Parça Kullanıyoruz

Servisimizde yalnızca orijinal yedek parça kullanmaktayız. Bu kapsamda kullandığımız Apple klavyeler de orijinaldir.

Takılan MacBook Air Klavyesi Ne Kadar Süre Garantilidir?

Kullandığımız tüm orjinal Apple yedek parçalarımız gibi orjinal Apple yedek klavyelerimiz de 2 yıl garantilidir. Bu garanti kullanıcı hatalarını kapsamamaktadır.

Klavyem Değiştirilirken Bilgilerim Silinir mi?

Klavye değişimi fiziksel bir işlem olduğundan yazılımsal bir işlem gerçekleştirilmemekte ve verilerinize herhangi bir müdahalede bulunulmamaktadır. Bilgileriniz güvenle kalmaya devam eder. Fakat eğer cihazınızın gördüğü fiziksel hasar diskinizi de etkilemişse bu noktada fiziksel veri kaybı yaşamanız olasıdır. Bunlardan korunmak için özellikle sıvı teması durumlarında geç kalmadan servise başvurmanız önemlidir.

Bizi Arayın