Laptop Klavye Tamiri

  • Home
  • -
  • Klavye Degisimi Blog
  • -
  • Laptop Klavye Tamiri
 Laptop Klavye Tamiri

Laptop Klavye Tamiri nasıl yapılır? Laptop klavyelerinde tuşların çalışmaması ya da düşmesi sık rastlanan bur durumdur. Bu sorunun çözüm yöntemi klavyeyi bütünüyle değiştirmekten geçer. Cihazınızın klavyesinde darbe ya da sıvı teması gibi sebeplerle hasar oluştuysa ya da klavyeniz birden bire çalışmaz hale geldiyse klavye değişimi ile bu sorunu gideriyoruz.

Laptop Klavye Tamiri Ne Kadar Sürer?

Klavye tamiri yani klavye değişimi işlemi cihazınızın modeline göre 1 saat ila 4-5 saat sürebilmektedir. Bazı model cihazlarda klavyenin

değişimi için kasanın tamamen sökülmesi gerekir. Klavye içeriden sıcak perçinle takılır. Bazı modellerde ise kısmen daha kolay olan şekilde, üst kısımdan değişim mümkündür. Her iki durumda da cihazı yeni klavye ile teste almakta ve yeterince test ettikten sonra size teslim etmekteyiz.

Klavye Tamir İşlemi Ne Kadar Tutar?

Klavye değişim işleminin maliyeti cihazın markasına ve modeline göre değişiklik gösterir. İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak, cihazınızın orjinal klavyesiyle değişim ücretini öğrenebilirsiniz.

Laptop cihazlarda klavye değişimi işlemiyle ilgili bilgileri aktarmaya çalıştığımız bu yazımızın faydalı olduğunu umuyoruz.

Sitemize Google arama motorunda klavyedegisimi aratarak ulaşabilirsiniz.

 

Laptop Klavye Çalışmıyor

Bizi Arayın