Laptop klavye değiştirme fiyatları

  • Home
  • -
  • Klavye Degisimi Blog
  • -
  • Laptop klavye değiştirme fiyatları
 Laptop klavye değiştirme fiyatları

Laptop klavye değiştirme fiyatları marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte, genel olarak son derece uygun fiyatlarla çalıştığımızı söylemeliyiz. Sadece orjinal yedek klavye kullanıyoruz. Taktığımız klavyeler 2 yıl garantilidir ve kendi garanti belgeleri vardır. Üretim hatalarına karşı iki yıl boyunca güvencede olursunuz. İşçiliğimiz 6 ay garantilidir. Plastik kaynakla kasa veya çerçeve tamiri gibi işlemlerimiz ise ömür boyu garantilidir. Tabii ki kullanıcı hatalarının garanti kapsamına girmeyeceğini hatırlatmamız gerek.

Firmamızda 1998 yılından beri laptop ve masaüstü bilgisayarlara özel servis statüsünde teknik servis hizmeti veriyoruz. Yıllar içinde gelişen ve sağlamlaşan yapımızla laptop klavye birimimizi özelleştirdik. Burada birçok marka ve modelin %100 orjinal yedek klavyelerini hazır bulunduruyoruz. Bu sayede klavye değişimi işleminizi en seri ve profesyonel şekilde yapabiliyoruz. Her biri alanında uzman teknik personelimizle tüm arızalarda yetkin ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Tamiri mümkün tüm arızalarda tam donanımlı servisimizde sonuç bulabiliyoruz.

Laptop klavye değiştirme fiyatları

Orjinal klavye fiyatları markaya ve modele bağlı olarak büyük değişiklikler gösteriyor. Bu nedenle genelleme yaparak bir fiyat yazmak çok zor. Bu açıdan, orjinal ve garanti belgeli yedek klavye fiyatı ve değişim ücretimizi almak için lütfen bizi arayınız.

Burada şunu da hatırlatalım: Eğer yakınlarda değilseniz cihazınızı bize kargo ile gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmamıza müşteri kodumuzu belirtmeniz yeterlidir. Bu esnada lütfen  cihazınızı çok iyi paketlediğinizden emin olun. Anlaşmalı kargo firması ve iletişim bilgilerimiz için tıklayın.

Cihazınız garanti kapsamındaysa…

Yukarda da bahsettiğimiz gibi, uzun yıllardır bilgisayar bakımı ve teknik servisi alanında birçok marka ve model cihaza hizmet veriyoruz. Bu açıdan, özel servis statüsündeyiz. Yani, herhangi bir markanın yetkili servisi değiliz. Şayet sorununuzun garanti kapsamında çözülmesi gerektiğini düşünüyorsanız, lütfen bilgisayar üreticinizin web sitesini inceleyiniz: Acer™ TürkiyeAsus™ TürkiyeApple™ TürkiyeCasper™Dell™ TürkiyeHP™ TürkiyeLenovo™ TürkiyeMonster™Msi™ TürkiyeSamsung™ TürkiyeSony™ TürkiyeToshiba™ Türkiye . Adı geçen markaların her biri kendi sahiplerinin tescilli markasıdır.

Laptop klavye değiştirme fiyatları hakkındaki yazımızın faydalı olduğunu umuyoruz.

Bizi Arayın