HP Pavilion Klavye Tamiri

  • Home
  • -
  • Klavye Degisimi Blog
  • -
  • HP Pavilion Klavye Tamiri
 HP Pavilion Klavye Tamiri

HP Pavilion Klavye Tamiri: Tüm laptoplar gibi HP Pavilion laptopların klavyeleri de kolaylıkla bozulabiliyor. Sıvı teması ya da darbelere bağlı olarak zarar gören klavyelerin tamiri maalesef mümkün değildir. Sonuç olarak klavyesi arızalanan bir laptop cihazın tek tamir yöntemi klavyenin değişmesidir.

HP Pavilion Klavye Tamiri

Klavye değişimi işlemi esnasında takılacak yedek klavyenin orjinal olduğundan emin olunuz. Orjinal klavyeler iki yıl garantilidir ve kendi garanti belgeleri vardır. Bu sayede üretim hatalarına karşı güvende olursunuz. Kullanıcı hatalarının garanti kapsamına girmeyeceğini hatırınızda bulundurunuz.

1998 yılından beri tüm laptop, notebook ve masaüstü bilgisayarlar için teknik servis hizmeti veriyoruz. Tam donanımlı servisimizde uzman teknik ekibimizle tamir ve onarım yapıyoruz. Özel servis statüsünde, garanti kapsamı haricindeki cihazlar için hizmet veriyoruz.

Yıllar içinde gelişen ve sağlamlaşan yapımızla klavye değişimi için ayrı bir birim oluşturduk. Burada, orijinal HP yedek klavyelerini hazır bulunduruyor ve yalnızca orjinal klavye kullanıyoruz.

Servisimiz İstanbul Maltepe’dedir. Şayet yakınlarda değilseniz, cihazınızı bize anlaşmalı kargomuz aracılığıyla çok uygun şekilde gönderebilirsiniz. İletişim ve kargo bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

Şayet HP Pavilion cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve klavye arızanızın garanti kapsamında giderilmesi gerektiğini düşünüyorsanız lütfen HP Türkiye resmi sitesini inceleyiniz.

HP Pavilion Klavye Tamiriyle ilgili yazımızı beğendiğinizi umuyoruz.

 

Bizi Arayın